PROGRAMA

Divendres 7 de juny de 2019

HORARIUBICACIÓACTIVITATORGANITZACOL·LABORA
20.00 – 00.00 HPL.RICARD VIÑESPROGRAMA ESPECIAL «LA NIT ES TEVA»UA1 RÀDIO
20.50 – 21.00HPL.RICARD VIÑESFLASHMOB SORPRESALA CENTRALCLUB GIMNASTIC LLEIDA: CLUB TWIRLING BENAVENT SEGRIA I INEF
20.00 – 21.00 HPL.RICARD VIÑESMASTERCLASS ZUMBAEKKE
21.00 – 23.00 HPL.RICARD VIÑESCASTELLERS amb Retransmissió castelleraCASTELLERS DE LLEIDA
20.00 – 21.00 HPL.RICARD VIÑES – BISBE RUANOSI ETS EXALUMNE DEL GILI GAYA -VINE A VEURE’NSINSTITUT GILI GAYA
18.00 – 20.00 HPL.RICARD VIÑES – BISBE RUANOTHE ENGLISH FORMULA -activitat x a nens-KIDS&US
12.00 – 14.00HDR. FLEMINGTORNEIG ESCASC (ALUMNES)SANT JAUME LES HEURESJOSEP OMS
21.30 – 22.00HDR. FLEMINGPERFORMACE AMAGA’TMONTSERRAT ÒPTCIS@AMAGAPROD
23.00 – 23.30HDR. FLEMINGPERFORMACE AMAGA’TMONTSERRAT ÒPTCIS@AMAGAPROD
20.00 – 00.00HDR. FLEMINGPALOMETES SOLIDARIES AECCNAFF
20.00 – 00.00 HDR. FLEMING – Plça MercatPOP-UP BOLSOS S DE ALMAS DE ALMA
20.00 – 00.00 HDR. FLEMINGPACO I EVA I MACHINCARLITO’S HAM
20.00 – 00.00 HPLAÇA PAU CASALSESPAI GASTRONOMIC I MUSICAIDEA DE PATATA
20.00 – 00.00HPLAÇA PAU CASALSVINE A MENJAR LES NOSTRES COQUES DE RECAPTELLARÀS
20.00 – 22.15HPLAÇA PAU CASALSBALLS LLATINS -BACHATAMYB
22.15 – 00.00 HPLAÇA PAU CASALSDUO MUSICAL «BROADWAYS SHOW» EN DIRECTEIDEA DE PATATASHEILA LOPEZ &CARLOS ANTELO
20.00- 00.00HPASSEIG DE RONDASPOT STREETWEAR + DJ PONENT ROOTSSPOT STREETWEAR
20.00 – 00.00 HBALMESTAPA MARINERA+CANYA PREU ESPECIAL NIT OBERTACARAVISTA
20.00 – 00.00HBALMESSHOW COOKING RECEPTA DE CUINA MARINERACARAVISTA
19.00 – 21.00HBALMESWORKSHOP-TALLER DE BOUQUETSFLORISTERIA ARROYO
21.00 – 21.15 HBALMESDESFILADA-SWOROOM B&IMODELS IL·LUSIONSB&I
21.20 – 21.30 HBALMESDESFILADA-SWOROOM 365 DIESMODELS IL·LUSIONS365 DIES
22.00 – 22.15 HMAGI MORERADESDILADA-SHOWROOM INUUKMODELS IL·LUSIONSINUUK
19.00 – 21.00HPLAÇA 8 DE MARÇENS AGRADA BALLARLA DANSA ESTUDI
21.30 – 00.00HPLAÇA 8 DE MARÇBALLS DE SALÓ AL CARRERL’ESCOLA EL MIRALL
20.00 – 22.00HBISBE RUANOBALLEM COUNTRYGRUP LLEIDA COUNTRY
20.00 – 00.00HBISBE RUANOJOCS PER A NENS I PINTACARESDI9 DONA I IANASAC ESPECTACLES
22.00 – 22.30HBISBE RUANOGRAN SORTEIG DI9DI9 DONA
20.00 – 22.30HBISBE RUANOGRAN SORTEIG IANAIANA
21.00 – 22.00HBISBE RUANOACTUACIÓ GRUP PENDULUM FUL ROCKLONDON CAFÉ
23.00 – 00.00HBISBE RUANOACTUACIÓ GRUP PENDULUM FUL ROCKLONDON CAFÉ
20.00 – 22.00HBISBE RUANO- TORRES SANUICIRCUIT MINIS ELÈCTRICSAUTOESCOLA HOY VOYUNICARS PONENT
20.00 – 22.00HBISBE RUANO- TORRES SANUISOMRIURE EN 3D- GLOBUS – FOTOCOLHI SMILE
20.00 – 21.00HTORRES SANUI-MAGI MORERAEXCIBICIÓ GIMMÀSTICA ARTIISTICAESCOLA FEDAC
20.30 – 00.00HMAGI MORERAMAQUILLATGE I BRA FITTING MODA BANYLENCERIA XABEL.LA
22.00 – 23.00HMAGI MORERASHOWROOM- DESFILADA INFANTILPINOCCHIO
18.00- 20.30HMAGI MORERASHOWROOM INUUK I XANNA COMPLEMENTSINUUK
20.00- 00.00HVALLCALENT EXPOSICIO FOTOGRAFICA «Sorra,Aigua i un Far»+DJ PersiLA PECHA

Programa especial "la nit es teva"

ua1 ràdio

PL.Ricard viñes - 20:00 h

música en directe

idea de patata

Plaça pau casals 20:00 h

Circuit minis elèctrics

hoy voy - unicars ponenT

bisbe ruano - torres de sanui 20:00 h

gran sorteig di9

di9 dona

bisbe ruano - 20:00 h

Torneig escacs

sant jaume les heures

dr. fleming 12:00 - 14:00 h

LA NIT OBERTA NO ACABA AQUÍ!

Dissabte i Diumenge 8 i 9 de Juny

12.00 – 13.30 h  – TALLER «CONSTRUÏM UN TAUMATROP»
Organitza: MOSTRA DE CINEMA LLATINOAMERICA
Col·labora: PAPERS

12.00 – 14.00 h  – VERMUT MUSICAL
Organitza: MOSTRA DE CINEMA LLATINOAMERICA
Col·labora: BAMBOLA
Col·labora: CARLITOS HAM

12.00 – 14.00 h  – VERMUT MUSICAL
Organitza: MOSTRA DE CINEMA LLATINOAMERICA
Col·labora: London Cafè

12.00 – 14.00 h  – VERMUT MUSICAL
Organitza: MOSTRA DE CINEMA LLATINOAMERICA
Col·labora: Lola más sabores

Cerrar menú